Nadruki DTF (Direct To Film)

DTF to nowa, genialna, tania, technologia nadruków wysokiej jakości i trwałości na tekstyliach. Jest doskonałą alternatywą zadruku tekstyliów w porównaniu do innych metod nadruku powierzchniowego: DTG (Direct to Garment), termotransfer flexem, termotransfer flexem drukowanym solwentem, laserem WTT, czy sitodrukiem. 

Druk DTF nadaje się doskonale do nisko- i średnio nakładowych produkcji, a czasami nawet w wysokonakładowych produkcjach, gdzie wymagana jest duża ilość kolorów w połączeniu z wysoką jakością i trwałością nadruków.

Nadruki DTF są stosunkowo tanie i szybkie w produkcji w porównaniu z innymi metodami nadruków. 

Technologia DTF daje ogromne możliwości wykonywania tanich i szybkich wielokolorowych nadruków termotransferowych w bardzo dobrej jakości i trwałości, które można przetransferować za pomocą termoprasy na, w zasadzie, dowolną tkaninę w dowolnym kolorze.

Mamy dla Ciebie wygodny kreator nadruku on-line.

Za jego pomocą możesz łatwo i przyjemnie wykonać projekty nadruku na Twojej odzież reklamowej (t-shirt, polo, bluzy, itp). Kreator jest bardzo intuicyjny i posiada wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do kreacji (edycja tekstu, obrazu, ikony, kolory, wyrównanie, itp).

Sprawdź jakie to proste – kliknij na przycisk poniżej

Projektujemy

Do każdego zamówienia oferujemy darmowe przygotowanie grafiki

Doradzamy

Optymalne rozwiązania z zakresu zdobnictwa odzieży dla Twojej firmy

Produkujemy

Druk transferów DTF - kompleksowa usługa z dostawą do klienta